Tavla "Meteor"

Tavla
Tavla
Tavla
Tavla

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN LAVIES(Holland 1902-2005), 1900-talets första hälft, "Meteor", signerad i trycket, papper uppfodrat på papp, ca bladmått 73,5x59 cm

Marginal med fuktfläck

302043

2015-03-27