Fernandez Arman, Sliced Arman Book

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):Sliced Arman Book, signerad och numrerad Arman 55/100, blandteknik monterad i plexiglas, 90 x 70 cm

302050

2015-04-11