Otte Sköld numrerad 11/15

Otte Sköld numrerad 11/15
Otte Sköld numrerad 11/15

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958), Modell med sjal, signerad Otte S, numrerad 11/15, litografi, 77x45 cm

Gulnader, hanteringsveck

302058

2015-03-27