Philip von Schantz litografi
2015-03-27
302060
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Citroner, signerad och daterad v. Schantz -97, färglitografi, numrerad 20/50, 31x18 cm