Theo Tobiasse litografier

Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THEO TOBIASSE (född 1927): mapp "Artistes Muses et Volupté", 6 blad samt bok, signerade och numrerade 165/200, färglitografier, bladstorlek ca 50x45 cm vardera

302062

2015-03-27