Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDERS HULTMAN (född 1945): 2 st, Kompositioner, signerade och numrade, litografier,bladmått ca 54x44 resp, 42x36 cm
Oramade
302080
2015-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här