Anders Hultman färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS HULTMAN (född 1945): 2 st, Kompositioner, signerade och numrade, litografier,bladmått ca 54x44 resp, 42x36 cm

Oramade

302080

2015-03-27