Samearbete Lars Knutsson Sunna

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIV, samearbete, signerad och daterad LKS 1954 (Lars Knutsson Sunna), björk och ben, stiliserad dekor, längd ca 20 cm

302088

2015-03-27