Atenienn 1800-tal

Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal
Atenienn 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATENIENN, med fem etager, 1800-talets slut, spegelglas baktill, valnöt, höjd ca 143, 75x32 cm

Ranglig

302104

2015-03-29