Matgrupp Haral Westerberg

Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg
Matgrupp Haral Westerberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets första hälft, skyltmärkning Harald Westerberg Kungsgatan 6, engelsk stil, fanérad i mahogny, stoppade sitsar klädda i blå sammet, bestående av matbord, 2 karmstolar, 6 stolar

Märken, ytskador, nedsuttna sitsar, delvis skadad sadelgjord, en stol ostadig

302105

2015-03-29