Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOL, fransk, Louis XVI, 1700-tal, skuren och förgylld, sitthöjd 48 cm

Skador, lagingar, maskstungen

302113

2015-03-28