Uno Vallman 1965 olja

Uno Vallman 1965 olja
Uno Vallman 1965 olja
Uno Vallman 1965 olja
Uno Vallman 1965 olja
Uno Vallman 1965 olja
Uno Vallman 1965 olja

Klubbat för:

5 600 SEK

6 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Fågel mot orange bakgrund, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 64x53 cm

302116

2015-03-29