John Arsenius akvarell

John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN ARSENIUS (1818-1903): Uppstallad häst, signerad J Arsenius, akvarell, 18 x 22 cm

302124

2015-03-28