Uno Vallman olja

Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja
Uno Vallman olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004), Figurer i landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1967, olja på duk, 80x86 cm,
UTSTÄLLD: Galerie Passeur, Paris, Västerås Konstmuseum, 1987

Tryckmärke

302125

2015-03-29