Sam Arsenius blandteknik

Sam Arsenius blandteknik
Sam Arsenius blandteknik
Sam Arsenius blandteknik
Sam Arsenius blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SAM ARSENIUS (1857-1912): Hästscen frösöläger Frösön Östersund, signerad o daterad Sam Arsenius 1888, blandteknik på papper, 20 x 23 cm

302128

2015-03-28