Asger Jorn Entrée de secours Euclide coincé

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ASGER JORN (Danmark, 1914-73): "Euclide coincé", ur mappen "Entrée de secours", färgetsning 1971, signerad Jorn 71 XV/XX HC, bildyta 36x27 cm

302135

2015-04-05