Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ASGER JORN (Danmark, 1914-73): "Euclide coincé", ur mappen "Entrée de secours", färgetsning 1971, signerad Jorn 71 XV/XX HC, bildyta 36x27 cm
302135
2015-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här