Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, stengods, Japan, 1900-talets första hälft, oregelbunden organisk form, dekor i chünglasyr, bär märkning, höjd ca 12 diameter 18 cm
Lagningar i gulmetall, krackelyr
302167
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här