Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, urtavlan märkt Lorentz Adamson Wester (1745-97, Stockholm), gustaviansk, nyckel och pendel finns, höjd 105 cm

Skador lagningar, ombronserad

302172

2015-03-28