Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, urtavlan märkt Lorentz Adamson Wester (1745-97, Stockholm), gustaviansk, nyckel och pendel finns, höjd 105 cm
Skador lagningar, ombronserad
302172
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här