Japansk teburk

Japansk teburk
Japansk teburk
Japansk teburk
Japansk teburk
Japansk teburk
Japansk teburk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBURK, lergods, Japan, 1800-tal, lock i ben, cylindrisk med svart och brun glasyr, dekorhänklar, höjd 10 cm

Lock med skador

302182

2015-03-28