Konsertbiljetter
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSERTBILJETTER, 3 st biljetter, "POP FESTIVAL -63 Kungl. Tennishallen Joey Dee - The Beatles - Jerry Williams m.fl.", "Chubby Checker-galan 1963, Isstadion",
"Twist Party Joey Dee & The Starliters"
Slitage, skador, veck
302193
2015-09-05