Stilleben oljemålning

Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad Corsi, olja på duk, ca 49 x 61 cm

Smärre ytskador

302267

2015-03-29