Stilleben oljemålning
2015-03-29
302267
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad Corsi, olja på duk, ca 49 x 61 cm
Smärre ytskador