Soffa brittfurn

Soffa brittfurn
Soffa brittfurn
Soffa brittfurn
Soffa brittfurn
Soffa brittfurn
Soffa brittfurn
Soffa brittfurn
Soffa brittfurn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFA, 2000-tal, Brittfurn, lösa plymåer, höjd ca 85, 190x105 cm

Slitage, mindre skador, smärre fläckar, hjul med skador

302269

2015-03-30