Colin Graeme oljemålning

Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning
Colin Graeme oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

COLIN GRAEME (1858-1910): Andjakt, signerad och daterad Colin Graeme 1903, olja på duk, ca 76 x 63 cm

302270

2015-03-29