Kor vid vattendrag oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kor vid vattendrag, bär signatur och datering G Shalders -96, olja på pannå, ca 36 x 59 cm

302275

2015-03-29