von Reutern efter Murillo oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REUTERN von (sannolikt Gerhardt von R., Ryssland 1794-1865), efter Murillo: Ung gosse med lamm, signerad von Reutern, olja på duk, 65 x 48 cm

Dubblerad

302283

2015-03-29