Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
REUTERN von (sannolikt Gerhardt von R., Ryssland 1794-1865), efter Murillo: Ung gosse med lamm, signerad von Reutern, olja på duk, 65 x 48 cm
Dubblerad
302283
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här