Girolamo Nattino oljemålning

Girolamo Nattino oljemålning
Girolamo Nattino oljemålning
Girolamo Nattino oljemålning
Girolamo Nattino oljemålning
Girolamo Nattino oljemålning
Girolamo Nattino oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GIROLAMO NATTINO (Italien 1842-1913): Sittande ung kvinna med tamburin, signerad Nattino, olja på duk, 40 x 28 cm.

Lagningar

302288

2015-03-29