Gjutjärnsurna med hänklar

Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar
Gjutjärnsurna med hänklar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GJUTJÄRNSURNA, med hänklar, svartmålad med bronserad dekor, initialer H E R S (Hedvig Elionora Regina Svecia), höjd 29,5, diameter 34,5

Slitage och skador

302290

2015-03-29