Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GJUTJÄRNSURNA, med hänklar, svartmålad med bronserad dekor, initialer H E R S (Hedvig Elionora Regina Svecia), höjd 29,5, diameter 34,5
Slitage och skador
302290
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här