J Ward oljemålning

J Ward oljemålning
J Ward oljemålning
J Ward oljemålning
J Ward oljemålning
J Ward oljemålning
J Ward oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WARD, J, (England 1800-tal): Interiör med figurer och apa, olja på duk, signerad J Ward, olja på duk, ca 46 x 58 cm

Renoverad

302291

2015-03-29