Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, svart målat, invändigt med hyllor, höjd 138, 66,5x66,5 cm
Slitage
302301
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här