Hörnskåp rokoko

Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko
Hörnskåp rokoko

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, svart målat, invändigt med hyllor, höjd 138, 66,5x66,5 cm

Slitage

302301

2015-03-29