Fisken grillas oljemålning

Fisken grillas oljemålning
Fisken grillas oljemålning
Fisken grillas oljemålning
Fisken grillas oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1700-talets slut): Fisken grillas, olja på duk, ca 40 x 32 cm

Dubblerad, krackeleringar

302304

2015-03-29