Walldagruppen

Walldagruppen
Walldagruppen
Walldagruppen
Walldagruppen
Walldagruppen
Walldagruppen

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WALLDAGRUPPEN (verksamma på 1980-talet, medlemmar Max Book, Stig Sjölund, Eva Löfdal): "Naturens under", signerad och daterad Wallda -82, 124x84 cm

302310

2015-04-01