Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOSA, Tyskland 1800-talets första hälft, Carl Johann Kronprinz von Schweden, tillskriven Stobwassers Fabrik, lackerad trä, locket med målat motiv av Carl XIV Johan, tondo 9,5 cm
Skador
302344
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här