Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSA, Tyskland 1800-talets första hälft, Carl Johann Kronprinz von Schweden, tillskriven Stobwassers Fabrik, lackerad trä, locket med målat motiv av Carl XIV Johan, tondo 9,5 cm

Skador

302344

2015-03-29