Bokhylla Mogensen

Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen
Bokhylla Mogensen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, bokhylla, 2 sektioner, 1900-talets mitt, fanérade i ek, etikettmärkta Bra Bohag, brännmärkta Karl Andersson, höjd 184, 135x46 cm

Bakstycke med borrade hål, ytskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

302348

2015-03-29