Dagfinn Knudsen torrnål 1984

Dagfinn Knudsen torrnål 1984
Dagfinn Knudsen torrnål 1984

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGFINN KNUDSEN (Norge, född 1953), Guldörhänget, signerad och daterad 1984, e.t 30/50, koldnål (torrnål), 69x43 cm

Dry point

302355

2015-03-29