Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGFINN KNUDSEN (Norge, född 1953), Guldörhänget, signerad och daterad 1984, e.t 30/50, koldnål (torrnål), 69x43 cm
Dry point
302355
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här