Dagfinn Knudsen 1987

Dagfinn Knudsen 1987
Dagfinn Knudsen 1987

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGFINN KNUDSEN (Norge, född 1953), Blå dress, signerad och daterad 1987, e.t 15/40, koldnål (torrnål), 90x41cm

302359

2015-03-29