Skultpru

Skultpru
Skultpru
Skultpru
Skultpru
Skultpru
Skultpru

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, patinerad metall, 1900-talets första hälft, Indien, föreställande guden Shiva, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Bombay under 1950-talet

Smärre slitage

302374

2015-03-31