Soren Edsberg

Soren Edsberg
Soren Edsberg
Soren Edsberg
Soren Edsberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOREN EDSBERG (Danmark/USA, född, 1945), (2) "Livets vej", nr V och IX, signerad och daterad 1987, 112/300 samt EA, färgserigrafier, ca 42x34 resp 53x41 cm

302376

2015-03-29