Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOREN EDSBERG (Danmark/USA, född, 1945), (2) "Livets vej", nr V och IX, signerad och daterad 1987, 112/300 samt EA, färgserigrafier, ca 42x34 resp 53x41 cm
302376
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här