Skrivbord Fredrik I:s tid
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKRIVBORD, stockholmsarbete, Fredrik I:s tid, 1700-talets första hälft, fanerat med alrot, förgyllda nyckelskyltar, höjd 90, 117 x 59 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, renoverad, lösa listdelar medföljer, 2 lösa fötter, 2 fötter saknas, sprickor, fanérskador
302379
2015-03-30