Skrivbord Fredrik I:s tid

Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid
Skrivbord Fredrik I:s tid

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVBORD, stockholmsarbete, Fredrik I:s tid, 1700-talets första hälft, fanerat med alrot, förgyllda nyckelskyltar, höjd 90, 117 x 59 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, renoverad, lösa listdelar medföljer, 2 lösa fötter, 2 fötter saknas, sprickor, fanérskador

302379

2015-03-30