Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKRIN, sterlingsilver, Howard & Co New York, svenska importstämplar, invändigt förgylldhöjd 11, 38 x 24 cm, vikt ca 3066 g
Nyckel saknas
302380
2015-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här