Norrbro oljemålning

Norrbro oljemålning
Norrbro oljemålning
Norrbro oljemålning
Norrbro oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Norrbro, signerad och daterad Mebius 1932, olja på duk, uppfodrad på papp, höjd ca 31 x 48

302383

2015-03-30