PG Thelander Sköldpadda Philip von Schantz mfl

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

IX-GRUPPEN 20 ÅR 1984
Portfölj med 9 grafiska blad i varierande tekniker, signerade och numrerade 19/90, omfattar: P. von Schantz, P. G. Thelander, G. Gierow, K. E. Häggblad, B. Landin, L. Lindeberg, G. Nilsson, A. Olsson, N. G. Stenqvist. bladmått ca 48 x 36 cm

Zustandsbeschreibung

302390

2015-03-30