Utsikt från Skeppsholmen akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Utsikt från Skeppsholmen, signerad och daterad A B-k -13, akvarell, ca 18 x 25 cm

302394

2015-03-30