Lena Cronqvist etsning
2015-03-30
302397
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938), Kvinnogestalt, signerad Lena Cronqvist, 11/35, etsning, bildmått ca 26,5x24,5 cm