Erik Osslund Haiti
2015-03-30
302400
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK OSSLUND (1913-82), Motiv från Haiti, signerad Erik Osslund, olja på duk, 38 x 55 cm