Rysk kaffeservis

Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis
Rysk kaffeservis

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, 13 dlr, förgyllt silver och emalj, Sovjet, 1900-talets mitt, bestående av: 6 koppar med fat, sockerskål med lock, 6 kaffeskedar, vikt ca 1510 g, i schatull

302401

2015-03-31