Monark cykel 1940-tal

Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal
Monark cykel 1940-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CYKEL, Monark, 1940-tal, lackerad stomme, förkromade detaljer, cykelpumphus

Smärre slitage, cykelpump saknas

302406

2015-03-30