Pelarbord England

Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England
Pelarbord England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

PELARBORD, mahogny, England, 1800-tal, sk Piecrust, pelarfoten med skulpterad dekor, lejontassar, höjd ca 72, diameter 79,5 cm

Slitage och fläckar

302409

2015-03-30