Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
PELARBORD, mahogny, England, 1800-tal, sk Piecrust, pelarfoten med skulpterad dekor, lejontassar, höjd ca 72, diameter 79,5 cm
Slitage och fläckar
302409
2015-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här