Edvin Ollers olja
2015-03-30
302412
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Sydländsk gata med åsna, signerad och daterad E Ollers 1958, olja på duk, 53x64 cm