Edvin Ollers olja

Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja
Edvin Ollers olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Sydländsk gata med åsna, signerad och daterad E Ollers 1958, olja på duk, 53x64 cm

302412

2015-03-30