Soffbord glas och metall

Soffbord glas och metall
Soffbord glas och metall
Soffbord glas och metall
Soffbord glas och metall
Soffbord glas och metall
Soffbord glas och metall

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

SOFFBORD, NK, 1900-tal, glasskiva, underrede i borstat stål och mässing, höjd ca 43, 121x60 cm

Smärre repor

302427

2015-03-30